Система якості - diagnostyka.com.ua

Система якості

Медична лабораторія ТОВ «ДІАГНОСТИКА УКРАЇНА» забезпечує високу якість роботи згідно національному стандарту України ДСТУ EN ISO 15189:2022 Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності.

Сфера акредитації охоплює всі напрямки діяльності медичної лабораторії. Політика якості є публічною, прозорою та зрозумілою кожному працівнику. Підтримка якості – це обов’язок керівника, менеджера з якості, а також є обов’язковою частиною в роботі всіх працівників.

Медична лабораторія ТОВ «ДІАГНОСТИКА УКРАЇНА» є закладом охорони здоров’я компетентність та високий рівень якості роботи якого неодноразово визнавалася та підтверджувалася при участі в програмах лабораторних порівнянь, як на міжнародному так і на всеукраїнському рівні.

Медична лабораторія «ДІАГНОСТИКА УКРАЇНА» виконує дослідження на аналізаторах закритого типу, використовуючи оригінальні реагенти, які закуповується по прямих контрактах в європейських офіційних представників. Якість реагентів підтверджується відповідними сертифікатами з фіксацією всіх умов логістичного ланцюга.

Спеціалісти Медичної лабораторії постійно підвищують свій рівень кваліфікації, приймаючи участь в національних та міжнародних навчальних програмах, міжнародних конференціях.