Фармакогенетика для оптимізації терапії - MyPGx - diagnostyka.com.ua

Виконавець: спеціалізовані європейські лабораторії.
Біологічний матеріал для тестування – кров ЕДТА 
Термін виконання – 1 місяць від дня відправки біоматеріалу 
Вартість: повна панель MyPGx – 51 150 грн

Консультація та замовлення за телефоном : 0 800 60 00 40 (безкоштовно з усіх номерів)
Визначення та персоналізація індивідуального генетичного профілю метаболізму лікувальних препаратів у різноманітних направленнях лікувальної терапії для уникнення побічних ефектів при прийомі ліків.

MyPGx – генетичний тест для визначення індивідуальної сумісності лікувальних препаратів.

Кожна людина має індивідуальний генетичний профіль, який кодує всі процесси, що відбуваються в організмі. Одним із багаточисельних проявів є індивідуальна реакція на лікувальну терапію. Навіть короткотривала терапія може давати побічні ефекти, що шкодять як процессу лікування, так і наносять шкоду самому пацієнту. При довготривалому прийомі препаратів (хронічні захворювання, агресивне лікування) за статистикою кожен четвертий пацієнт має серйозні побічні ефекти від прийому препаратів, що може призвести до вимушеного переривання терапії. Прорив у медичних дослідженнях у галузі фармакогенетики дає змогу дослідити генетичну проблему щодо метаболічної сумісності препаратів. Тепер ваш лікар зможе оптимізувати та персоналізувати ваші ліки. 

Перевагою тесту MyPGx є одномоментне тестування не ОДНОГО препарату, як інші тести, що представлені в Україні, а широкого спектру препаратів за наявною проблемою. Наприклад панель протизапальних, анальгетиків та антипіретиків включає в себе дослідження метаболізму та сумісності 50 препаратів. Повна панель MyPGx тестує протизапальні, анальгетики, протиревматичні препарати, що лікують гастроентерологічні проблеми та дисліпідемії, антидіабетичні, дерматологічні, антиартиаритмічні, антигіпертензивні, , антикоагулянти, антидепресанти, психотропні препарати, нейрологічні, антибіотики, противірусні, анестезіологічні, урологічні, препарати, що застосовуються в хіміотерапії.

   Тест MyPGx базується на детекції індивідуальних геномних варіаціях ДНК, що кодують метаболізм, транспортування та «утилізацію» ліків ворганізмі людини. У фармакогенетиці частини вашої ДНК аналізуються на спадкові генетичні особливості, що впливають на ферменти, які несуть відповідальність за активацію та деактивацію ліків та білки-транспортери, що переміщують ліки в тканини. У цьому контексті виявлего чотори різні фенотипи:

  • Слабка/помірна активність – ризик відсутності ефекту від терапії або, навпаки – побічні ефекти через надмірну концентрацію ліків в організмі
  • Нормальна активність – препарат діє за призначенням з мінімальними побічними ефектами
  • Дуже висока антивність – ризик виникнення побічних ефектів, якщо препарат метаболізується надто швидко, або, навпаки – зниження ефекту через швидке виведення.

Для зручності пацієнта та його лікаря результат надається у візуальнозрозумілій кольоровій формі з детальним описов генів, що були дослідженні, препаратів та результату профілю метаболізму.

  • Поцікавтесь у лікаря про користь тесту для вас
  • Протягом 4 тижнів після відбору крові ваш лікар отримає ваші результати на пошту
  • Ваш лікар обговорить з вами результати тестування та оптимізує ваше лікування
  • Результати дослідження будуть корисні для вас протягом усього життя та допоможуть уникнути побічних ефектів при прийманні різноманітних ліків у різних направленнях терапії.

Визначення та персоналізація індивідуального генетичного профілю метаболізму лікувальних препаратів у різноманітних направленнях лікувальної терапії для уникнення побічних ефектів при прийомі ліків.